Reprezentační útočník Jakub Flek otáčí duel s Dány ve prospěch Česka Zdroj: ČTK / Šimánek Vít

Český útočník Ondřej Palát v zápase proti Dánsku
Dánští hokejisté oslavují gól z přesilové hry proti Čechům
Čeští hokejisté se radují z gólu obránce Jana Rutty (vpravo)
Český obránce Jan Rutta (vpravo) slaví vyrovnávací gól se spoluhráči
9
Fotogalerie

Česko vs. Dánsko 7:4: Českým hráčům se povedla poslední třetina a rychlé góly za sebou

Po prohře se Švýcary v nájezdech si bude národní tým chtít spravit chuť. Dánsko je ale velmi houževnatý protivník a rozhodně by ho svěřenci Radima Rulíka neměli podcenit. Seveřané zatím vyhráli vysoko 5:1 nad Rakouskem, stejným skóre ale prohráli s Kanadou a z utkání s Norskem vyšli dokonce bez vstřeleného gólu. V rámci boje o udržení, tak chtějí alespoň o bod oloupit právě Čechy. Čtvrtý zápas české hokejové reprezentace na MS glosují živě Martin Bartkovský a Jan Studnička.

Online přenos

Martin Bartkovský
15. května 2024 · 17:08

Když sleduji dnešní zápas, musím se zeptat: KAM SE PODĚL JAKUB VORÁČEK?! Jednoznačně nejlepší prvek letošního mistrovství.

15. května 2024 · 17:12

Dány jsme přestříleli 12:6, ale ani dnes se zápas na počet střel nehraje...

Druhá třetina začala.

15. května 2024 · 17:14

Nesoustředěný začátek třetiny od obou týmů. První minuta nijaká.

15. května 2024 · 17:16

Góóóól nádherný samostatný nájezd Jakuba Fleka. První gól pro Fleka, to jsme potřebovali! 2:1

15. května 2024 · 17:19

Kombinace Voženílek - Kondelík - Flek asi zatím nejhezčí česká akce na turnaji. To byla parádní souhra.

15. května 2024 · 17:20

Góóóóóól. Z ničeho nic to tam narval bekendem Lukáš Sedlák! Česko vede 3:1. Takhle to má vypadat!

15. května 2024 · 17:24

Velká šance od Sedláka, dánský brankář jeho vyloženou šanci vychytal. Čeští hráči jsou při chuti a rozhodně zápas zatím nevypouští. Byla by to totiž obrovská chyba.

15. května 2024 · 17:27

Polovina třetiny téměř pryč a český tlak nepolevuje.

Dánský faul, při přesilovce by nebylo špatné navýšit vedení.

15. května 2024 · 17:28

Dánové málem ujeli do brejku, ale štěstí a dánská neohrabanost při nás stály...

15. května 2024 · 17:29

Sedlák málem přidal další gól, veliká šance.

Červenka fenomenálně vystřelil.

15. května 2024 · 17:30

Dánský brankář teď vychytal Červenkovu střelu z voleje do prázdné. Nechápu jak tu tyčku utáhl.

Každopádně Červenka byl teď na ledě téměř celé dvě minuty a nevypadá unaven. Nechápu.

15. května 2024 · 17:32

Naši teď trochu nemotorně brání, ale je to účiné.

15. května 2024 · 17:33

Lukáš zase NEdostal.

15. května 2024 · 17:39

Český tlak stále pokračuje. V druhé třetině měli Dánové jen jednu šanci, kterou jim Dostál lapil. Jinak nepředvedli vůbec nic...

15. května 2024 · 17:41

Kubalík opět v obrovské šanci. Kterou... nedal.

Krejčík a Tomášek také spálili své šance.