Reprezentační útočník Jakub Flek otáčí duel s Dány ve prospěch Česka Zdroj: ČTK / Šimánek Vít

Český útočník Ondřej Palát v zápase proti Dánsku
Dánští hokejisté oslavují gól z přesilové hry proti Čechům
Čeští hokejisté se radují z gólu obránce Jana Rutty (vpravo)
Český obránce Jan Rutta (vpravo) slaví vyrovnávací gól se spoluhráči
9
Fotogalerie

Česko vs. Dánsko 7:4: Českým hráčům se povedla poslední třetina a rychlé góly za sebou

Po prohře se Švýcary v nájezdech si bude národní tým chtít spravit chuť. Dánsko je ale velmi houževnatý protivník a rozhodně by ho svěřenci Radima Rulíka neměli podcenit. Seveřané zatím vyhráli vysoko 5:1 nad Rakouskem, stejným skóre ale prohráli s Kanadou a z utkání s Norskem vyšli dokonce bez vstřeleného gólu. V rámci boje o udržení, tak chtějí alespoň o bod oloupit právě Čechy. Čtvrtý zápas české hokejové reprezentace na MS glosují živě Martin Bartkovský a Jan Studnička.

Online přenos

Reflex
Reflex
15. května 2024 · 18:22

Krejčík prudce střílí, puk se odrazil mimo dánskou branku.

Jan Studnička
15. května 2024 · 18:23

5:3 pro Česko. Nájezd jako u Lindisfarne!

Reflex
Reflex
15. května 2024 · 18:24

5:3! Kubalík dává krásný gól. Společně s Tomáškem nedali po rychlé akci dánskému brankáři šnaci.

Reflex
Reflex
15. května 2024 · 18:25

6:3! Stránský po necelých 20 vteřinách zvyšuje české vedení

Během několika sekund se Čechům podařilo dát další gól a zvýšili na 6:3. Počkám možná půl minuty, než tenhle komentář vypostuju, kdyby náhodou chtěla česká reprezentace dát ještě během minuty další tři čtyři góly.

Reflex
Reflex
15. května 2024 · 18:26

Dánové rychle odpovídají. From snižuje na 6:4.

A stala se situace opačné, Dánové snižují náskok! Góly padají jako Němci do krytu, jestli to takhle půjde dál, tak si na klávesnici zlámu prsty.

Reflex
Reflex
15. května 2024 · 18:27

Zápas po "slepených" gólech nabírá na tempu. Hraje se teď tzv. nahoru dolů.

Reflex
Reflex
15. května 2024 · 18:28

Palát dává branku. Gól ovšem rozhodčí neuznávají.

15. května 2024 · 18:29

Nádherný záběr kamery do publika na dvě dámy, z nichž jedna je trochu nezúčastněně na telefonu. A co by ne? Je snad problém, že vám uteče jeden gól v zápase, kde jich evidentně padne ještě patnáct?

Reflex
Reflex

Podle opakovaných záběrů byl však gól nejspíš regulérní. Rozhodčí se jde podívat na video.

Reflex
Reflex
15. května 2024 · 18:30

7:4! Rozhodčí opravují výrok a gól Ondřeje Paláta platí!

15. května 2024 · 18:32

Tak to vypadá, že prodloužení se dnes konat nebude. Pokud někam chcete jet po Praze, objednejte si Uber teď, za pár minut pojede celá O2 aréna domů.

Reflex
Reflex
15. května 2024 · 18:35

Tempu poslední třetiny odpovídají i tři góly góly během 41 sekund. Tohle "miniskóre" vedeme 2:1.

Reflex
Reflex
15. května 2024 · 18:36

Začíná dánská přesilovka. Na trestnou lavici si jde sednout Kempný.

Reflex
Reflex
15. května 2024 · 18:37

Dostál opět zneškodňuje akci Dánů v přesilovce.

Reflex
Reflex
15. května 2024 · 18:39

Dichow vyrazil prudkou ránu od modré, Červenka ale puk nedorazil.

Reflex
Reflex
15. května 2024 · 18:40

Sedm vstřelených gólů je prozatím český rekord na posledních třech světových šampionátech.