Obrovská radost Dominika Kubalíka po vstřelení gólu Kanadě

Obrovská radost Dominika Kubalíka po vstřelení gólu Kanadě Zdroj: Pavel Mazáč / Sport

Čeští hokejisté se radují z gólu útočníka Ondřeje Paláta (uprostřed)
Čeští hokejisté se radují z gólu Ondřeje Paláta (uprostřed)
Útočník Ondřej Palát (vlevo) se raduje po překonání kanadského brankáře Jordana Binningtona
Český střelec Dominik Kubalík oslavuje gól proti Kanadě
Čeští hokejisté oslavují srovnávací gól Dominika Kubalíka
25
Fotogalerie

Česko vs. Kanada 3:4. Nádherný zápas plný dramat. Češi srovnali bez brankáře, rozhodla chyba v prodloužení

Skončil poslední zápas českého týmu v základní skupině na MS v hokeji. Česko i Kanada měly účast ve čtvrtfinále jistou, hrálo se jen o pořadí ve skupině. Vzhledem k zamotanému osudu druhé skupiny nebylo až do konce zápasu jisté, na koho Češi ve vyřazovacím duelu narazí a nevyplatilo se proto taktizovat. Proti Kanadě nastoupila dvojice z Bostonu - David Pastrňák a Pavel Zacha. Druhý jmenovaný odehrál první zápas za seniorskou reprezentaci. Utkání živě glosoval Martin Bartkovský.

Online přenos

Martin Bartkovský
21. května 2024 · 17:06

Je zajímavé, jak někteří lidé při pobytu v zahraničí chytí ostrý anglický přízvuk. David Pastrňák mluví po návratu z Bostonu s ještě ostřejším havířovským přízvukem, než když tam odjížděl...

21. května 2024 · 17:10

Druhá třetina je tady, tak pojďme na to!

21. května 2024 · 17:11

Vlastně mi teď došlo, že vynulovat Kanadu v první třetině není vůbec špatný výkon. Italové z pod plátna odešli...

Gudas u mantinelu v kleku drtil dva Kanaďany. Připomínalo to trochu MMA a grapling.

21. května 2024 · 17:12

Český stůl za mnou si pochvaluje, že hokejisti mají na prsou státní znak a ne "tu zmoklou slepici". Tohle by Alois Hadamczik rád slyšel.

21. května 2024 · 17:15

Puk teď létá z jednoho pásma do druhého.

21. května 2024 · 17:16

Zacha dnes zlomil už druhou hokejku.

Když je na ledě první česká formace, je ta hra asi o tři levely rychlejší. To je neuvěřitelný rozdíl.

21. května 2024 · 17:17

Gudas opět převádí Kanaďany do 2D.

21. května 2024 · 17:18

Češi mají neuvěřitelný tlak.

21. května 2024 · 17:19

Tlačí všechny české formace. Ani nevím, jak mohlo utéct 8 minut hry. Prakticky se nepřerušuje.

21. května 2024 · 17:21

Zacha kromě lámání hokejek také vyhrává skoro každé buly.

21. května 2024 · 17:23

Tempo stále drží. Oba týmy se docela nulují navzájem. Oběma týmům vždycky chybí kousek. Ale ty kousky, to je to co v moderním hokeji rozhoduje.

21. května 2024 · 17:25

Teď zase ta část třetiny, kdy tlačí Kanaďané...

Pastrňák teď famózně nahrál Červenkovi a já nechápu, co puk zastavilo před gólem.

21. května 2024 · 17:26

Osm minut do konce, Dostál opět staví zeď.

21. května 2024 · 17:28

Nedaleko ode mě sedí týpek, co vypadá jako Pastrňák. Nevím, komu fandí. Ale má žluté tričko, tak možná Švédsku.

21. května 2024 · 17:31

Na střely zatím vedeme. To je statistika proti Kanadě poměrně nevídaná.

21. května 2024 · 17:33