Obrovská radost Dominika Kubalíka po vstřelení gólu Kanadě

Obrovská radost Dominika Kubalíka po vstřelení gólu Kanadě Zdroj: Pavel Mazáč / Sport

Čeští hokejisté se radují z gólu útočníka Ondřeje Paláta (uprostřed)
Čeští hokejisté se radují z gólu Ondřeje Paláta (uprostřed)
Útočník Ondřej Palát (vlevo) se raduje po překonání kanadského brankáře Jordana Binningtona
Český střelec Dominik Kubalík oslavuje gól proti Kanadě
Čeští hokejisté oslavují srovnávací gól Dominika Kubalíka
25
Fotogalerie

Česko vs. Kanada 3:4. Nádherný zápas plný dramat. Češi srovnali bez brankáře, rozhodla chyba v prodloužení

Skončil poslední zápas českého týmu v základní skupině na MS v hokeji. Česko i Kanada měly účast ve čtvrtfinále jistou, hrálo se jen o pořadí ve skupině. Vzhledem k zamotanému osudu druhé skupiny nebylo až do konce zápasu jisté, na koho Češi ve vyřazovacím duelu narazí a nevyplatilo se proto taktizovat. Proti Kanadě nastoupila dvojice z Bostonu - David Pastrňák a Pavel Zacha. Druhý jmenovaný odehrál první zápas za seniorskou reprezentaci. Utkání živě glosoval Martin Bartkovský.

Online přenos

Martin Bartkovský
21. května 2024 · 17:35

Nečas teď promáchl, to mohla být rána jako když kopne kobyla. Škoda.

21. května 2024 · 17:36

Dvě minuty do konce.

21. května 2024 · 17:38

Chlapík v dresu Jágra se snaží roztleskat hospodu. Marně.

21. května 2024 · 17:40

Málem byl gól do šatny, Nečas se krásně obtočil kolem brány ale nebyl nikdo, kdo by to doklepl.

Je tu konec druhé třetiny, stav stále 0:0.

21. května 2024 · 17:41

Sledujeme krásný hokej, kterému chybí jen góly. Nefauluje se, extrémní tempo drží, šance na obou stranách.

21. května 2024 · 17:47

Je to hodně dobrý výkon od obou obran. Na branku letělo z každé strany ve druhé třetině jen pět střel.

21. května 2024 · 17:52

V restauraci je nejpopulárnější jídlo fish and chips. Cítím se jako na rybím trhu.

21. května 2024 · 17:54

Pokud máte pocit, že je vaše práce zbytečná, také jste mohli dnes komentovat zápas USA vs. Lotyšsko v Ostravě. Nevěřím, že se na to někdo v Česku kouká.

21. května 2024 · 17:55

Zatímco Čechům se nedaří trefit kanadskou branku, ukrajinská armáda oznámila, že trefila ruskou korvetu v Sevastopolu. Tak aspoň něco.

21. května 2024 · 17:58

Třetí třetina je tady. Pojďme to tam nasypat.

21. května 2024 · 17:59

Začátek třetiny a opět český faul. Po skoro 40 minutách hry si Češi znovu zkusí oslabení.

21. května 2024 · 18:01

Gól! Kanadě stačilo asi 7 vteřin. Kanada střílí gól z přesilovky a vede 1:0. Dobrá clona před Dostálem.

V hospodě nikdo neslaví, Kanaďany tu očividně nemáme.

21. května 2024 · 18:03

Kanada gólem ožila, kombinuje lehce. A ještě lépe brání, Češi se rozbíjí o rudý val na útočné modré.

21. května 2024 · 18:05

Češi teď kazí rozehrávku.

Po delší době šance. Flek tomu nasadil obrátky, střelu ale brankář kryje.

21. května 2024 · 18:08

Rozehrávka se opět nedaří.

21. května 2024 · 18:09

První rvačka. Konečně. Potřebujeme teď probrat.

21. května 2024 · 18:12

Kanada teď měla obrovskou šanci a z frustrace přišel faul. Češi si zahrají přesilovku.