Obrovská radost Dominika Kubalíka po vstřelení gólu Kanadě

Obrovská radost Dominika Kubalíka po vstřelení gólu Kanadě Zdroj: Pavel Mazáč / Sport

Čeští hokejisté se radují z gólu útočníka Ondřeje Paláta (uprostřed)
Čeští hokejisté se radují z gólu Ondřeje Paláta (uprostřed)
Útočník Ondřej Palát (vlevo) se raduje po překonání kanadského brankáře Jordana Binningtona
Český střelec Dominik Kubalík oslavuje gól proti Kanadě
Čeští hokejisté oslavují srovnávací gól Dominika Kubalíka
25
Fotogalerie

Česko vs. Kanada 3:4. Nádherný zápas plný dramat. Češi srovnali bez brankáře, rozhodla chyba v prodloužení

Martin Bartkovský

Skončil poslední zápas českého týmu v základní skupině na MS v hokeji. Česko i Kanada měly účast ve čtvrtfinále jistou, hrálo se jen o pořadí ve skupině. Vzhledem k zamotanému osudu druhé skupiny nebylo až do konce zápasu jisté, na koho Češi ve vyřazovacím duelu narazí a nevyplatilo se proto taktizovat. Proti Kanadě nastoupila dvojice z Bostonu - David Pastrňák a Pavel Zacha. Druhý jmenovaný odehrál první zápas za seniorskou reprezentaci. Utkání živě glosoval Martin Bartkovský.

Online přenos

21. května 2024 · 18:42

Začíná prodloužení ve třech, moje nejoblíbenější část hry!

21. května 2024 · 18:45

Zatím to jsou nervy. Dostál drží, Češi častěji chybují.

Pastrňák vynikající nájezd, na druhéí straně hrozila Kanada.

21. května 2024 · 18:49

Gól! Po chybě Nečase Kanada z protiútoku skóruje a zápas končí 4:3 pro Kanadu v prodloužení.

21. května 2024 · 18:51

Hráčem zápasu Martin Nečas. Dnes dvě asistence. Proč ne.

21. května 2024 · 18:52

Dnes je to sice prohra a výkony Pastrňáka a Zachy ne úplně přesvědčivé. Ale mají jetlag, o nic nešlo a když dají ve čtvrtfinále každý dva góly, tak na to každý zapomene.

21. května 2024 · 18:53

Prohra mě mrzí, ale jsem na druhou stranu rád, že jsem nemusel pít další panák.

21. května 2024 · 18:55

Češi mohou být ve skupině druzí nebo třetí. Záleží na zápase Švýcarsko vs. Finsko. A hrát mohou s největší pravděpodobností buď s týmem Německa nebo USA.

21. května 2024 · 18:56

Na tomto místě vlákno končím. děkuji vám za pozornost. Byli jste, jako již tradičně, výborné publikum.