Tomáš Chorý dostal červenou kartu po konci zápasu

Tomáš Chorý dostal červenou kartu po konci zápasu Zdroj: Michal Beranek / Sport

David Jurásek byl v dobré příležitosti, ale gól nedal
Zraněný Jindřich Stanek se hlásí o pomoc
Tomáš Souček se rve o míč
13
Fotogalerie

Česko – Turecko 1:2. Turci v závěru přidali druhý gól, Češi na šampionátu končí. Zápas jsme glosovali živě

Česká reprezentace musela ve středečním zápase vyhrát, pokud chtěla postoupit do osmifinále Mistrovství Evropy.  V cestě stál osudový soupeř z posledních šampionátů – Turecko, se kterým už Češi dvakrát v rozhodujícím zápase prohráli. Tým Ivana Haška reparát v Hamburku nesložil. Po obětavém výkonu, kdy většinu zápasu hrál v oslabení, nakonec podlehl Turkům 1:2. Zápas glosoval online redaktor Oliver Adámek a šéfredaktor Reflexu Martin Bartkovský.

Online přenos

Martin Bartkovský
26. června 2024 · 22:00

Trochu mě mrzí, že nevidím, jak Gruzie vede nad Portugalskem. To musí být zápas...

26. června 2024 · 22:05

V Praze to vypadá na masivní bouřku, trocha živé vody by v oslabení mohla pomoci i českým hráčům.

Začal druhý poločas a Turci se na nás hned řítí...

Oliver Adámek

Nechci tvořit konspirační teorie, ALE. Maďaři dnes potřebují naši ztrátu. A rozhodčí Zoltán Kovács je sedmihradský Maďar...

Ufff, obrovská turecká šance a to nebyla ani střela. Staněk nezačal druhý poločas přesvědčivě.

26. června 2024 · 22:07

A dodejme, že Rumunsko, jehož je Kovács občanem, taky chce naši ztrátu. V osmifinále pak dostane místo Holanďanů Slovinsko

26. června 2024 · 22:09

Šestá karta v zápase. Tentokrát pro Turka. Dnes se těmi žlutými opravdu nešetří.

Díky tečované střele jsem si poprvé během zápasu všiml, že hraje Hložek. Útočník. V 50. minutě.

26. června 2024 · 22:11

Pavel Šporcl závidí ty jesle, které dostal Jurásek. Turci si pak zakombinovali a napodruhé propálili. Turecko vede 1:0. Brankář Staněk se zřejmě zranil.

26. června 2024 · 22:12

Calhanoglu dává gól. Staněk nejprve fantasticky chytil, zjevně si ale vykloubil rameno a druhou ránu už nechytal

26. června 2024 · 22:14

Střídáme útočnou dvojici a brankáře. Najednou. To jsem asi nikdy neviděl...

Slovo smůla asi při tomhle EURU nadužíváme, ale Jindřich Staněk ji fakt má. Třetí zápas chytal výborně a po skvělém zákroku se zranil. Do brány jde Matěj Kovář.

26. června 2024 · 22:15

Do hry jdou takzvaní nechutní hroťáci, Chorý a Kuchta.

Dvakrát jsme se snažili přihrát Turkům do brejku a dvakrát se to nepovedlo. Naštěstí. Češi hodně rozhození, to není dobré.

26. června 2024 · 22:16

Pro postup na Euru musíme udělat věc, která se nám letos ještě nepovedla. Dát dva góly. Do soupeřovy brány. Za 35 minut. S nerozcvičeným brankářem v zádech.

26. června 2024 · 22:17

Chorý první dotek míče a první faul soupeře. Jde to rychle.

Gruzie zatím drtí Portugalce 2:0. To jsou věci.

26. června 2024 · 22:18

Chorý druhý dotek, druhý faul. Vidím v tom jistou zákonitost.

26. června 2024 · 22:21