Tomáš Chorý dostal červenou kartu po konci zápasu

Tomáš Chorý dostal červenou kartu po konci zápasu Zdroj: Michal Beranek / Sport

David Jurásek byl v dobré příležitosti, ale gól nedal
Zraněný Jindřich Stanek se hlásí o pomoc
Tomáš Souček se rve o míč
13
Fotogalerie

Česko – Turecko 1:2. Turci v závěru přidali druhý gól, Češi na šampionátu končí. Zápas jsme glosovali živě

Česká reprezentace musela ve středečním zápase vyhrát, pokud chtěla postoupit do osmifinále Mistrovství Evropy.  V cestě stál osudový soupeř z posledních šampionátů – Turecko, se kterým už Češi dvakrát v rozhodujícím zápase prohráli. Tým Ivana Haška reparát v Hamburku nesložil. Po obětavém výkonu, kdy většinu zápasu hrál v oslabení, nakonec podlehl Turkům 1:2. Zápas glosoval online redaktor Oliver Adámek a šéfredaktor Reflexu Martin Bartkovský.

Online přenos

Oliver Adámek
26. června 2024 · 22:45

Turci proti deseti jen brání. Byla by škoda jim přenechat postup.

Martin Bartkovský

Turecká střela z ničeho. Naštěstí nad.

26. června 2024 · 22:47

Turci dobře kombinují na naší polovině a čas utíká.

26. června 2024 · 22:49

Turci opět zkazili vyložené přečíslení. Spoléhají na remízu a ubráněný výsůedek proti deseti.

26. června 2024 · 22:50

Jurásek napálil obránce před sebou a pak Krejčí přejel jednoho z Turků. Ten se teď bude 10 minut válet na hřišti. Nastaveno je pouze 6 minut ale...

Nastavuje se šest minut. Turci se je snaží proležet.

26. června 2024 · 22:52

Chorý asi dostal do obličeje, rozhodčímu je to jedno. Míč na polovině.

26. června 2024 · 22:53

Tak tohohle Turka si vypijeme do dna.

26. června 2024 · 22:54

Vymalováno. Turci střílí nádherný gól. 2:1 pro Turecko, které postupuje.

26. června 2024 · 22:56

Hlášení pro české hráče: Do Prahy jim to jede v 0:30 Flixbus, nebo ráno v 6:48 EC Hungaria. Šťastnou cestu, hoši. S tímhle počtem gólů a žlutých karet se vyhrávat nedá.

26. června 2024 · 22:58

Konec zápasu, rozhodčí rozdal další karty. Vypadá to, že Turkům bude v osmifinále chybět půlka týmu.

Tohle EURO byly tři frustrující zápasy. S Portugalskem jsme prohráli vlastním gólem. S Gruzií po odvolaném gólu a penaltě. A dnes po červené kartě. Slušný výkon, ale konec na šampionátu.

26. června 2024 · 22:59

Chorý nakonec tu červenou dostal.

V utkání padlo celkem 15 žlutých karet a 2 červené.

26. června 2024 · 23:00

Jak se bude tohle EURO hodnotit? Poslední místo je jasný neúspěch. Ale dva výkony byly dobré.

26. června 2024 · 23:02

Pořád netuším, proč byl odvolán Kuchtův gól.

26. června 2024 · 23:05

Za všechny tři zápasy vám chci poděkovat za pozornost! A zase někdy u fotbalu. Užijme si zbytek Eura, snad se bude na co koukat.

Nebyl bych v hodnocení tak optimistický. Povedlo se jen pár minut tlaku v deseti proti Turecku, vypotil se z toho jeden gól. Útočníci, pokud nepočítáme dorážku Schicka z metru, vyšli na prázdno. Proti Portugalsku jsme mohli dostat i 5 gólů, nebýt skvělého Staňka. S Gruzií mohl padnout v poslední vteřině gól a Česko by tak zapsalo tři prohry. Marně hledám něco, co by se dalo pozitivně vypíchnout a navázat na to v dalším cyklu...

26. června 2024 · 23:06

Děkujeme vám za pozornost, byli jste, jako již tradičně, skvělé publikum.