Tomáš Chorý dostal červenou kartu po konci zápasu

Tomáš Chorý dostal červenou kartu po konci zápasu Zdroj: Michal Beranek / Sport

David Jurásek byl v dobré příležitosti, ale gól nedal
Zraněný Jindřich Stanek se hlásí o pomoc
Tomáš Souček se rve o míč
13
Fotogalerie

Česko – Turecko 1:2. Turci v závěru přidali druhý gól, Češi na šampionátu končí. Zápas jsme glosovali živě

Česká reprezentace musela ve středečním zápase vyhrát, pokud chtěla postoupit do osmifinále Mistrovství Evropy.  V cestě stál osudový soupeř z posledních šampionátů – Turecko, se kterým už Češi dvakrát v rozhodujícím zápase prohráli. Tým Ivana Haška reparát v Hamburku nesložil. Po obětavém výkonu, kdy většinu zápasu hrál v oslabení, nakonec podlehl Turkům 1:2. Zápas glosoval online redaktor Oliver Adámek a šéfredaktor Reflexu Martin Bartkovský.

Online přenos

Martin Bartkovský
26. června 2024 · 22:24

Chorý se rozčiluje. Rozdal i schytal za pár minut dost ran. Doufám, že mu někdo řekl, že na Euru se s rozhodčím smí dohadovat jen kapitáni, jinak žlutá.

Velká netrefená turecká šance. Ufffff.

26. června 2024 · 22:25

GÓÓÓÓÓÓÓL! CHORÝ TO UBOJOVAL, SOUČEK PROSTŘELIL. STAV UTKÁNÍ 1:1

Oliver Adámek
26. června 2024 · 22:26

GOOOOOOOL SUK!!! JSME ZPÁTKY V ZÁPASE

Jestli si tady Kovács vymyslí faul, tak je to výsměch.

26. června 2024 · 22:27

Rozhodčí vyžlutil půlku turecké lavičky, která obtěžovala VAR.

26. června 2024 · 22:28

Tohle byl Chorého gól. Fantastický souboj s gólmanem.

Ta Součkova piruetka je nezaměnitelná.

26. června 2024 · 22:29

Češi stále tlačí. Faulují, ale tlačí.

26. června 2024 · 22:32

Turci dokazují, že umí být také pěkní dřeváci. Teď v podstatě dva na jednoho a předvedli vrcholné neumětelství. Naděje žije.

Kovář v zápětí první jistá zákrok. Dobře!

26. června 2024 · 22:33

Turci dnes rozhodně nikam nespěchají.

26. června 2024 · 22:34

A teď ještě Lingr, věčný žolík. Ať mu to sedne!

26. června 2024 · 22:38

Turecký brankář předvedl první sebejistý zákrok když chytil roh. Opět vyslovuji přání zasypat ho střelami klidně z větší vzdálenosti. Ale dostat se pro Čechy přes půlku je obtížné.

26. června 2024 · 22:39

V momentě kdy jsme neměli hlavičkáře, tak chodil do vápna jeden vzdušný centr za druhým. Když ho tam máme, lítá to tam po zemi...

26. června 2024 · 22:40

Souhře Souček, Chorý opět moc nechybělo. Otočení zápasu je blízko. Krejčí ale hraje na hraně vyloučení...

Turci se vztekají, přestávají to mentálně zvládat. Ale musíme z tlaku vytěžit víc.

26. června 2024 · 22:41

Kuchta dal gól, ale prý útočně fauloval. No nevím. Byly tam dvě turecké ruce.

26. června 2024 · 22:42

Turci hrábli rukou na balon hned dvakrát, Kuchta, jestli jsem viděl dobře, ani jednou. Nepochopitelné

26. června 2024 · 22:45

Do konce zbývá deset minut. Doufám, že bude masivní nastavení podobně, jako tomu bylo na MS. Češi do toho!